Boetseerklei Citrin | FIMO Effect klei met gele polymeer klei
Deze FIMO Effect Citrin klei van 57 gram is een ovenhardende boetseerklei met een bijzondere gele effectkleur. De klei is zacht, soepel en eenvoudig te modelleren, waardoor hij geschikt is voor sieraden maken, miniaturen, decoraties en creatieve DIY projecten. De citrin kleur geeft je ontwerpen een warme, opvallende uitstraling.
FIMO Effect klei is een polymeer klei die na het vormen wordt afgebakken in een huishoudoven op 110°C gedurende 30 minuten. Hierdoor worden je creaties stevig en blijven ze mooi in vorm. De klei is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar, beginners en creatieve hobbyisten.
Deze gele sieraden klei is leuk om te gebruiken bij sieraden maken, zoals hangers, kralen en kleine bedels. Wil je zelf oorbellen maken? Bekijk dan ook onze materialen voor DIY oorbellen.
Afbak klei voor sieraden en miniaturen
De citrin kleur is mooi voor zonnige details, natuurlijke tinten, kleine decoraties en accessoires. Je kunt de klei gebruiken als basiskleur of combineren met andere FIMO kleuren voor unieke effecten.
FIMO Effect klei kan gecombineerd worden met FIMO Soft en FIMO Professional. Hierdoor kun je verschillende texturen, kleuren en technieken toepassen binnen één project.
Bekijk ook onze andere sieraden klei in andere kleuren voor meer FIMO klei, effect klei en polymeer klei.
Voordelen van FIMO Effect Citrin klei
- Citrin kleur: warme gele effectkleur
- Ovenhardende klei: stevig na afbakken
- Polymeer klei: ideaal voor sieraden en accessoires
- Zacht en soepel: prettig te vormen
- 57 gram: handig formaat voor hobbyprojecten
Waarom kiezen voor deze gele polymeer klei?
Deze FIMO Effect Citrin klei is ideaal voor creatieve makers die werken met sieraden, miniaturen en decoratieve details met een warme gele kleur.